
Na de massale inentingsronde tegen de Mexicaanse griep in 2009 zijn er enkele meldingen binnengekomen bij het Lareb (Bijwerkingen Centrum Lareb red.) van kinderen die de aandoening narcolepsie hebben ontwikkeld.
Een verband tussen de inenting en het ontstaan van narcolepsie kan niet worden uitgesloten en is reden tot onderzoek.
In Europees onderzoek is al eerder vastgesteld dat er een verband bestaat tussen het vaccin en het ontstaan van de chronische slaapziekte.
Van de acht meldingen die bij het Nederlandse bijwerkingencentrum Lareb zijn binnengekomen kan van de helft nog niet worden uitgesloten dat er een verband bestaat tussen het vaccin en narcolepsie.
Tags: mexicaanse griep, vaccin, bijwerkingen vaccin, bijwerkingen griepprik, griepprik, bijwerkingen griepvaccin, gevaar vaccin
De informatie op deze website is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Neem bij vragen of lichamelijke klachten altijd even contact op met je huisarts zodat je zeker bent van de juiste behandeling.
